KOCAELI
25 Nisan 2015
Burç
Burcunuzu seçin, günlük falınızı okuyun
Foto Galeri

İzlenme: 1 
 
  Ana Sayfa        İlçeler
Gebze Köşklüçeşme Mahallesi yenileniyor
Adnan Köşker altyapı, yol, asfalt, perde duvar, korkuluk, merdiven ve kaldırım işlemlerinin yürütüldüğü Köşklüçeşme'de incelemeler yaptı
14 Eylul 2010, Salı  09:31 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gebze Köşklüçeşme Mahallesi’nde bir süredir devam eden altyapı, yol, asfalt serim, perde duvar, korkuluk, merdiven ve kaldırım çalışmalarında büyük ilerleme sağlandı. Mahallede çok yönlü olarak sürdürülen çalışmaları yerinde denetleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Ekiplerimiz eğimli arazi yapısı ve imar sorunları yüzünden zorlu ve titiz bir çalışma yürütüyor. Çalışmaları yaparken bölgede oturan vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini de dikkate alıyoruz. Sezon sonuna kadar devam edecek çalışmalarla Köşklüçeşme’de bugün yaşanan pek çok sorunu artık konuşmuyor olacağız” dedi. Başkan Köşker’in mahalledeki inceleme ve denetlemelerine Başkan Danışmanı Şakir Bitmez, Belediye Meclis üyesi Hüseyin Deniz ve Fen İşleri Müdürü Mikail Ozan da eşlik etti.

MERDİVEN YAPILIYOR

Köşklüçeşme’deki çalışmaları yürüten Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, araç girmeyen dik sokaklara uzun merdivenler inşa ediyor. Sokaklarda yapılan perde duvar çalışmaları nedeniyle oluşan kod farkından dolayı çok sayıdaki konuta da iniş merdivenleri yapılıyor. Sokaklarda inşa edilen perde duvarlara ise demir korkuluklar monte edilerek olası tehlikelerin önüne geçiliyor. Ekipler asfalt öncesi hazırlık çalışmaları tamamlanan sokakları da hızla asfaltlıyor.

Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi'nde elektrik direğindeki ipe takılan karga itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Gebze Belediyesi tarafından Dünya Çevre Günü düzenlenecek bir dizi etkinlikle kutlanacak.
 
Yazarlar


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Video
1/10
Röportaj
Yeni siyaset ekimiz Gazete Expres'te Çayırova'nın ve bölge'nin siyasi figürleriyle sık sık söyleşiler gerçekleştireceğiz.
Yol Durumu
Üye Girişi
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   RSS