KOCAELI
21 Nisan 2015
Burç
Burcunuzu seçin, günlük falınızı okuyun
Foto Galeri

İzlenme: 1 
 
  Ana Sayfa        Siyaset
“VİCDANA SIĞAR MI?”
Koç'tan Emek Mahallesi'nden AK Parti'ye gönderme:
11 Subat 2014, Salı  19:59 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç,  Emek mahallesinde gerçekleştirdiği vatandaş toplantısında, ilçenin sınır olayına tekrar değinerek: “Sizin çizdiğiniz, onay verdiğiniz bu hatayı düzeltin! Bu vicdanlara sığmaz!” çağrısında bulundu.

TEPE’YE OVA DEMEK FESATLIK

Önce vatandaşları dinleyen CHP Adayı Timur Koç, konuşmasına Çayırova’nın tarihinden başlayarak yaptığı hizmetleri bir bir anlattı. Çayırova’nın sınırlarının çizilirken yanlış, hesaplı ve fesat bir uygulamaya tabi tutulduğunu vurgulayan Koç, tepeye ova denilerek ilçeye Çayırova adı konulup halkın aldatıldığını söyledi.

BU HATAYI DÜZELTİN

Çayırova’nın sahil bandında olup sahili olmayan tek ilçe olduğuna dikkat çeken Koç, bu sınırlar oluşurken sorumluluğu olan AKP’lilere de  çağrı da bulunarak, “ Samimiyetle söylüyorum. Sizin çizdiğiniz, onay verdiğiniz bu hatayı düzeltin” çağrısında bulundu.

Kayıtlı Reklam Bulunamadı
YORUMLAR
Bu Habere Toplam 1 Yorum Gelmiştir
DİLOVASINDA İŞİN RENGİ GRİİ
Gönderen: TUNCAY DURSUN 23
***MENSUBU OLDUĞU PARTİNİN ALT YAPISINDA YETİŞMİŞ OLMASINA RAĞMEN, TAKIMDA formA ŞANSI BULAMAYAN,ALİ TOLTAR'I (zemin kayması, parti fay hatlarında kırılma yaşandığı dönemde) ADAY GÖSTEREREK DİYET BorCUNU ÖDEMİŞ OLDU. ***DİLOVASINDA SUNNİ TENEFÜSLERLE ,PROTEZ UZUVLARLARLA SİYASİ VARLIĞINI YAŞATMAYA ÇALIŞAN C.H.P YILLARIN BAŞ GEDİKLİSİ ERCAN DALKILICI ADAY GÖSTEREREK PARTİLERİNİN DİLOVASINDA SİYASETİN TOZLU RAFLARINA KALKMASINI GEÇİKTİRMİŞ OLDU.''''DİLOVASI ARENADA GLADYATÖRLER MÜCADELERİ YAŞANACAK.''''
12 Subat 2014, Çarşamba 17:09
CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, partisinin Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi.
Seçimlerin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri netleşti.
 
Yazarlar


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Video
1/10
Röportaj
Yeni siyaset ekimiz Gazete Expres'te Çayırova'nın ve bölge'nin siyasi figürleriyle sık sık söyleşiler gerçekleştireceğiz.
Yol Durumu
Üye Girişi
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   RSS