KOCAELI
5 Mayıs 2015
Burç
Burcunuzu seçin, günlük falınızı okuyun
Foto Galeri

İzlenme: 1 
 
  Ana Sayfa        Siyaset
SP'den Demokrat Parti'ye ziyaret
Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, Demokrat parti Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.
18 Eylul 2013, Çarşamba  18:57 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Demokrat Parti Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş’ı ilçe başkanlığında ziyaret etti. Pazartesi akşamı gerçekleşen ziyarette konuşan İlhami Bayrak, şunları ifade etti:

ÇAYIROVA İÇİN

‘’Çayırova ilçesi artan nüfusu ve yapılaşmasıyla her geçen gün önem kazanan bir bölge olmakla beraber, ihtiyaçları ve kaynakları da bu paralelde gelişmesi ve korunarak arttırılması gereken bir bölgedir. Siyasi partiler olarak yönetimlerimiz ve uyguladığımız projeler, halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve gelecek nesillerin kaynaklarını korumaya yönelik olmalıdır’’ dedi.

Çayırova Demokrat Parti ilçe başkanı Kurban Aktaş da , Saadet Partisi ilçe başkanı İlhami Bayrak ve ekibine ziyaretleri için teşekkürlerini iletti. Aktaş, amaçlarının Çayırova’nın daha ileriye gitmesini sağlamak olduğunu söyledi. Ziyaret daha sonra toplu resim çekilmesiyle son buldu.

Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Siyasi partilerin miting programları belli oldu. İ
Saadet Partisi'nin 3 Mayıs'ta Kocaeli'de düzenleyeceği miting için hazırladığı bilboard afişlerinin bazıları yırtılmış, bazıları da üzeri boyanmış durumda.
 
Yazarlar


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Video
1/10
Röportaj
Yeni siyaset ekimiz Gazete Expres'te Çayırova'nın ve bölge'nin siyasi figürleriyle sık sık söyleşiler gerçekleştireceğiz.
Yol Durumu
Üye Girişi
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   RSS