KOCAELI
19 Nisan 2015
Burç
Burcunuzu seçin, günlük falınızı okuyun
Foto Galeri

İzlenme: 1 
 
  Ana Sayfa        Güncel
KAPALI SPOR SALONU BİTİYOR
Yer tahsisi Çayırova Belediyesi tarafından yapılan, Akse Mahallesi Rahmi Dibek Caddesi üzerinde inşası devam eden ilçemizin kapalı spor salonunun yapımında sona yaklaşıldı.
6 Mart 2013, Çarşamba  17:58 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar konusunda bilgiler alarak incelemelerde bulunmak üzere Çayırova Kaymakamı A.Selim Parlar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şehla Çalışan ve Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Bölükbaşı spor salonunu ziyaret ettiler. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde yapılan ihalesinin ardından inşasına başlanan spor salonu inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Kısa bir sürede bitirilmesi hedeflenen kapalı spor salonu 1000 kişilik oturma kapasitesi ile yaklaşık 3 Milyon TL’ye mal olacak. İki küçük ve iki büyük antrenman salonunun tesis içinde yapılandırıldığı yetkililerce aktarılırken, inşaatın % 70’lik bölümünün tamamlandığı belirtilerek bölgede önemli bir eksiklik olarak görülen spor salonunun mayıs ayı sonuna kadar tamamlanarak faaliyete geçirilmesi öngörülüyor. İlçemiz için sportif faaliyetlerin kapalı bir alanda yapılacağı güzel bir tesis hizmete girecektir. Sportif faaliyetler ve çeşitli etkinliklerle Çayırova’nın spor kenti olma yolundaki hedefine bir adım daha yaklaşılırken, Spor salonu tamamlandığında, Çayırova’daki sportif etkinliklerin daha da hızlanarak salon sporlarının da yaygınlaşması bekleniyor.

Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Çayırova'da meydana gelen trafik kazasında, kamyonun servis otobüsüne çarpması sonucu biri ağır 4 kişi yaralandı.
Kocaeli Valisi Ercan Topaca bir genelge yayınladı.
 
Yazarlar


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Video
1/10
Röportaj
Yeni siyaset ekimiz Gazete Expres'te Çayırova'nın ve bölge'nin siyasi figürleriyle sık sık söyleşiler gerçekleştireceğiz.
Yol Durumu
Üye Girişi
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   RSS