KOCAELI
19 Nisan 2015
Burç
Burcunuzu seçin, günlük falınızı okuyun
Foto Galeri

İzlenme: 1 
 
  Ana Sayfa        Ekonomi
Şans size de gülebilir
Merinos-Çetinler Halı 100 otomobil verecek. Erdemoğlu Çetiner halıyı ziyaret etti.
27 Mart 2012, Salı  10:33 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdemoğlu Holding MERİNOS AŞ.’nin yönetim kurulu başkanı İbrahim Erdemoğlu Çayırova’nın tek Merinos yetkili satıcısı Çetinler halıyı ziyaret etti.

 

Yeni dönemde Merinosun Türkiye’de ve Çayırova’da ki yeni yapılanmasını yerinde görmek için gelen İbrahim Erdemoğlu Çayırova’yı Fatih caddesini mağazayı ve konumunu çok beğendi.

100 OTOMOBİL DAĞITACAKLAR

Yeni dönemde neler yapacaklarını anlatan Erdemoğlu 20 Trilyon Reklam bütçesi ayırdıklarını merinosu dünyanın sayılı firmalarından yapacaklarını söyledi. Şu anda hali hazırda dünyada halı sektöründe 1. Sırada olduklarını belirtti.

Tüketici yede müjdeler veren Erdemoğlu 300 Liralık merinos halı ve ürünü alan her müşterimize Türkiye genelinde 100 Fort Fiesta otomobil vereceklerinin müjdesini verdi. Daha önce 2002 yılında 100 kişiye 100 Hyundai otomobil vermiştik. Talihlilere Hyundai´nin İzmit Alikahya´daki fabrikasında tören düzenlenmeyerek verdik”  dedi.

ÇAYIROVA’YA BİR OTOMOBİL

Erdemoğlu açıklamalarına şöyle devam etti:

“100 tane otomobil olmak üzere Yine vereceğiz dedi. Biz yaparsak 1 tane vermiyoruz. 100 tane birden veriyoruz. Daha önceki çekilişte Darıca’ya 1 tane otomobil vermiştik inşallah bu sefer Çayırova’ya da otomobil vermek istiyoruz.  Ayrıca dünya standartlarında ortopedik yatak ve baza üretim yaparak, Merinos halıda nasıl dünya birincisiysek yatak baza ve mobilya konusunda da dünya 1.si olmak için gereken tüm çalışmaları yapıyoruz dedi. Çayırova halkının yüksek kaliteyle garantili ürettiğimiz yataklarımızı görmeden yatak almasınlar.”

İbrahim Erdemoğlu halk arasında merinos fabrikasında namaz kılmanın yasak olduğu konuşuluyor şeklindeki bir soruyu da yanıtladı.

NAMAZ KILMAK YASAK DEĞİL

Erdemoğlu “bu konuda Merinos kurumlarında kesinlikle Cuma namazı ve namaz yasak söz konusu olamaz. Bu tamamen yanlıştır. Tüm çalışan arkadaşlarımızın isterse namazını kılar ve ayrıca Cuma namazı ibadetlerini sağlıklı ifa edebilmeleri için fabrikamızdan servis konulmuştur” şeklinde konuştu.

İbrahim Erdemoğlu ile birlikte Merinos Halının genel müdürü Murat Yol aç Merinos Halı Bölge yetkilisi Kemal Erkent ve Merinosun Pazarlama müdürleri ziyarette hazır bulundular.

Çetinler halının yetkilileri Muzaffer Mustafa Mesut Çetin Merinos AŞ.’nin Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler 2014 Mart ayı enflasyon rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Axalta Boya Sistemleri Almanya'da 60 Milyon Dolarlık Yatırım Yapıyor…
 
Yazarlar


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Video
1/10
Röportaj
Yeni siyaset ekimiz Gazete Expres'te Çayırova'nın ve bölge'nin siyasi figürleriyle sık sık söyleşiler gerçekleştireceğiz.
Yol Durumu
Üye Girişi
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   RSS